Specialista na výrobu celosvařovaných deskových výměníků již více jak třicet let spolehlivým partnerem pro celý svět
Česky English
Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Ve společnosti TENEZ a.s. vyrábíme svařované výměníky tepla bez přídavného materiálu a rozebíratelné deskové výměníky s těsněním. Jsme největších výrobcem svařovaných tepelných výměníků v Evropě. Vyvinuli jsme vlastní technologie, které jsou patentovány, a díky nim vyrábíme kvalitní a odolné výměníky tepla. V segmentu svařovaných výměníků tepla bez přídavného materiálu spojené s naší unikátní technologií výroby jsme jediní na světě, kteří plně svařované výměníky tepla vyrábí.

100 let ve strojírenství

Ve strojírenství máme téměř stoletou tradici. Výměníky vyrábíme přes 30 let. Dodáváme je po celé Evropě a vstupujeme na globální trh, například do USA nebo Ruska. Naše produkty jsou uznávané zejména v chemickém průmyslu, kde naše svařované výměníky tepla dosahují až několikanásobně vyšší životnosti a spolehlivosti než výměníky konkurence.

Máme vlastní konstrukční tým a velkou energii věnujeme vývoji. Realizujeme velké projekty. Jsme schopni projekt navrhnout a vyrobit podle přání zákazníka. Řídíme se tím, že chceme na trh dodávat jedinečný produkt ve špičkové kvalitě.

Úspěchy ve vývoji výměníků tepla

V posledních letech jsme vyvinuli novou řadu výměníků tepla T-heat line, nové desky s lepším tepelným přenosem a menší tlakovou ztrátou. Naší vizí je neustále se zlepšovat a držet krok s velkými hráči na trhu výměníků tepla, poskytovat unikátní řešení a držet vysokou kvalitu.