Specialista na výrobu celosvařovaných deskových výměníků již více jak třicet let spolehlivým partnerem pro celý svět
Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Servis

Servis pro vaše výměníky tepla

Poskytujeme servis svařovaným i rozebíratelným deskovým výměníkům tepla s těsněním, které vyrábíme. Naši zákazníci mohou využít záručního i pozáručního servisu. Svařované výměníky tepla servisujeme pouze v našem závodě, rozebíratelné deskové výměníky tepla s těsněním můžeme po domluvě servisovat i u zákazníka. Kromě servisu prodáváme náhradní díly, nová tělesa, těsnění nebo izolační krabice pro naše výměníky.

Garantujeme vysokou odbornost včetně potřebných oprávnění, zkušenost a kvalitu, zajišťujeme záruční a v případě požadavku pozáruční servis zařízení dodaných naší firmou, trvalá spolupráce se zákazníky je pro nás prioritou, u zákazníků realizujeme provádění preventivních prohlídek spojených s predikcí poruch, nedílnou součástí naší činnosti je technické poradenství a konzultace.

 

Servis výměníků tepla v našem závodě

Preferujeme servis výměníků v našem výrobním závodě, protože zde máme proškolené pracovníky, technologické a servisní zázemí. Záruční a pozáruční servis případně můžeme řešit i formou outsourcingu se spolupracující servisní firmou.

  

 

V případě jakékoliv vážnější poruchy či nefunkčnosti výměníku, lze opravu rovněž řešit i výměnou původního, starého tělesa za těleso úplně nové. Tato oprava je zejména vhodná u výměníků se šroubovaným typem opláštění.

   picture_4.jpg

 

Nejčastější opravy výměníků tepla

U výměníků tepla nejčastěji poskytujeme pozáruční servis, do něhož spadají například výměny těles za nové, výměny desek, kontrola těsnosti výměníku, preventivní prohlídky nebo výměny těsnění.

Záruční opravy výměníků řešíme minimálně, a to z důvodu vysoké kvality našich výměníků. Navíc každý výměník tepla, který se v našem závodě vyrobí, je podroben během svého procesu výroby několika kontrolám. A nakonec je každý vyrobený výměník tlakově odzkoušen na svoji těsnost.